Комп'ютерна техніка і мобільні телефони


Придбати комп'ютер / Купити комп'ютер в Житомирі

Комп'ютери, неттопи, моноблоки

Вам чи вашій організації необхідно терміново купити функціональний і надійний комп'ютер? Вам - до нас! Компанія "NTC" багато років займається продажом комп'ютерів та розуміє, що "персональний" - це не особистий, це - персонально підібраний для виконання конкретних завдань. Так, для дизайнерських програм потрібні одні характеристики, для офісних - інші, а для спілкування в соцмережах і написання рефератів досить мінімального набору можливостей.


Детальніше
Ноутбуки

Причина популярності ноутбуків очевидна - при компактності і мобільності ці пристрої за своїми можливостями нітрохи не поступаються стаціонарним комп'ютерам. У компанії "NTC" можна купити ноутбуки для різних цілей і фінансових ситуацій - бюджетні універсальні моделі, для бізнесу, для вирішення простих завдань і справжніх ігрових монстрів. Наші можливості дозволяють забезпечити робочою технікою великі компанії або задовольнити потреби самої капризної модниці. Ми підберемо ноутбук навіть тоді, коли він повинен підходити до кольору сумочки!


Детальніше
Мобільні телефони

Мобільні телефони

Компанія "NTC" пропонує широкий асортимент мобільних телефонів і автоматичних телекомунікаційних станцій. У нас ви зможете купити бюджетний пристрій з універсальним набором функцій або прогресивні моделі, що дозволяють користуватися численними інтернет-додатками, грати в передові ігри і робити фото- і відеозйомку з високою роздільною здатністю. Як? Просто! Просто зверніться до наших менеджерів по скайпу, телефону або в магазині і вони допоможуть вам підібрати кращу модель мобільного телефону.


Детальніше