Комп'ютери


Комп'ютери, неттопи, моноблоки

Вам чи вашій організації необхідно терміново купити функціональний і надійний комп'ютер? Вам - до нас! Компанія "NTC" багато років займається продажом комп'ютерів та розуміє, що "персональний" - це не особистий, це - персонально підібраний для виконання конкретних завдань. Так, для дизайнерських програм потрібні одні характеристики, для офісних - інші, а для спілкування в соцмережах і написання рефератів досить мінімального набору можливостей.

Початковий рівень

Системні блоки цього рівня - оптимальний вибір для первинного знайомства з комп'ютером та вирішення базових офісних завдань. Різні комплектації на базі продуктивних процесорів допоможуть підібрати комп'ютери, що дозволяють працювати в будь-яких бізнес-додатках, переглядати відео і навіть грати. Комплектуючі від світових лідерів дозволяють збирати моделі з розширеними можливостями і вписуються в обмежений бюджет. Різні габарити і сучасні форми дозволять вписати комп'ютер навіть в невеликий простір.

Комп'ютери для роботи, навчання

Продуманий набір характеристик для повсякденних робіт і розваг дозволяє оплачувати тільки те, що дійсно потрібно для офісної служби та успішного навчання. Доступна ціна та великий потенціал пристроїв дає можливість при скромних затратах досягати високих результатів. Дизайнерське різноманіття оцінять і студенти, і корпоративні клієнти.

Ігрові комп'ютери

Продуктивні процесори, потужні відеокарти, ємні вінчестери віднесуть вас на галактичні планети і дозволять перемагати в самих захоплюючих битвах. Професійна збірка забезпечує необхідний повітряний потік в корпусі системного блоку - навіть найгарячіший бій не перегріє ваш комп'ютер. Особливий підхід до дизайну ігрових машин - вони повністю вписуються в атмосферу віртуальних ігор.

Графічні та робочі станції

Комп'ютери орієнтовані на фахівців, які користуються професійними графічними додатками, і на корпоративний сегмент, який використовує ресурсномісткі технології для бізнесу. Великий обсяг жорсткого диску забезпечить миттєвий доступ до інформації і можливість зберегти її всю. Робочі та графічні станції підвищують продуктивність, істотно знижуючи тимчасові витрати.

Моноблоки

Моноблоки - стильне рішення актуальних задач. Широкі функціональні можливості - від базових операцій до королів ігрових боїв. Широкий ціновий діапазон лояльний до покупців з різними можливостями.

Неттопи, тонкі клієнти

Компактні пристрої різних форм. Їх легко вписати в найскромніші габарити приміщення. Вони відмінно виглядають і продуктивно працюють. У цій категорії товарів можна підібрати комп'ютер під будь-які характеристики за оптимальною вартістю. Купувати комп'ютер зручно і правильно, коли є професійна допомога і супровід від прилавка до початку його використання. Звертайтеся до наших менеджерів в магазині, по телефону або скайпу, і вони завжди допоможуть вам вибрати робочу конячку для бізнесу або вірного помічника в навчанні.