Ноутбуки


Ноутбуки для будь-яких завдань

Причина популярності ноутбуків очевидна - при компактності і мобільності ці пристрої за своїми можливостями нітрохи не поступаються стаціонарним комп'ютерам. У компанії "NTC" можна купити ноутбуки для різних цілей і фінансових ситуацій - бюджетні універсальні моделі, для бізнесу, для вирішення простих завдань і справжніх ігрових монстрів. Наші можливості дозволяють забезпечити робочою технікою великі компанії або задовольнити потреби самої капризної модниці. Ми підберемо ноутбук навіть тоді, коли він повинен підходити до кольору сумочки!

Ноутбуки для простих задач

Ці пристрої для тих, хто раціонально підходить до вибору техніки. Вони чудово підійдуть для користувачів-початківців, для офісних робіт, які не вимагають вирішення ресурсномістких завдань. Є сенс придивитися до таких моделей і батькам школярів - вірний помічник у навчанні не затягне дитину в павутину серйозних віртуальних ігор. У той же час ці ноутбуки цілком здатні підтримати прості сучасні ігри - цього цілком достатньо для нетривалих розваг дитини. Важлива перевага товарів цієї категорії - доступна ціна.

Ноутбуки для бізнесу

Ноутбуки бізнес-класу - справжні робочі станції, здатні оперативно вирішувати складні завдання. Оснащені сучасними технологіями захисту, кращими можливостями роботи з мультимедіа, ці пристрої повністю відповідають вимогам корпоративного сегмента. Тривалий період автономної роботи не підведе вас на тривалих переговорах, а статусний зовнішній вигляд підтримає серйозний імідж їх власників. Ціновий діапазон ноутбуків для бізнесу досить широкий і дозволить підібрати парк техніки для компаній з будь-якими можливостями.

Ноутбуки для цінителів віртуальних ігор

Це ноутбуки для окремої касти людей. Ігровий комп'ютер зобов'язаний бути потужним, працювати довго, давати чітке зображення і реалістичний звук. І наші ноутбуки це можуть! Наші менеджери стежать за тенденціями ігрового світу і його технічними новинками, тому каталоги оновлюються навіть частіше, ніж вам би хотілося.

Розважальні можливості, висока продуктивність і довгий період автономного функціонування ноутбуків при мінімальній вазі дозволяють бути завжди в центрі боїв, де б ви не знаходилися насправді. Ці комп'ютери прекрасно підтримають будь-які бізнес-проекти - висока працездатність і відмінні мультимедійні характеристики дозволяють вирішувати ємні завдання і проводити он-лайн переговори і вебінари без найменших технічних перешкод.

Товсті і тонкі, великі і маленькі - в "NTC" ви можете купити будь-які ноутбуки. Об'єднують всі моделі високу якість, надійний бренд і оптимальна вартість! Звертайтеся до наших менеджерів по телефону, скайпу або безпосередньо в магазин, і вони допоможуть вам зорієнтуватися в широкому асортименті.