Витратні матеріали для офісної техніки


Якісні витратні матеріали для офісної техніки

Не призведуть до великих витрат

Потрібні витратні матеріали для оргтехніки? Компанія "NTC" поспішає порадувати Вас - у нас Ви можете купити будь-які (але тільки - оригінальні!) Витратні матеріали для струменевих і лазерних принтерів.

Картриджі, тонери, СНПЧ, чорнила для картриджів, фотопапір та інші продукти, необхідні для якісної роботи оргтехніки чекатимуть Вас в призначений час - на нашій або Вашій території. Кур'єри компанії "NTC" приїжджають завжди вчасно.

Переваги співпраці з "NTC"

У списку наших постійних клієнтів - безліч великих компаній, яким зручно з нами співпрацювати. Чому?

  • у нас завжди в наявності великі обсяги найбільш затребуваних витратних матеріалів;
  • продукцію рідкісних марок ми оперативно підберемо спеціально для Вашого замовлення;
  • у нас найкращі ціни в країні;
  • ми приймаємо готівкову і безготівкову оплату;
  • ми пропонуємо ексклюзивні умови для великих корпоративних клієнтів;
  • ми надаємо повний пакет документів для юридичних осіб;
  • ми організовуємо доставку покупок до Вашого офісу або будинку (в будь-яку точку країни).

Ви можете скористатися разовим замовленням або стати нашим постійним покупцем (тоді ми будемо готувати для Вас необхідні витратні матеріали заздалегідь, а наші ціни стануть ще лояльніші).

"NTC" - значить надійно!

Компанія "NTC" спеціалізується на сервісних послугах для власників оргтехніки, кліматичного обладнання, відеообладнання і всіх нововведень технічної індустрії. Кому, як не нам, усвідомлювати роль якісних витратних матеріалів в бездоганному функціонуванні офісної техніки?

Саме тому ми пропонуємо тільки оригінальні витратні матеріали від кращих виробників. Ми не запропонуємо Вам замінювати якісні товари майже безкоштовними аналогами сумнівних марок, тому що самі не чинимо так зі своєю технікою.

Сервісна служба "NTC" - для скорочення витрат на витратні матеріали

У довгому списку надаваними компанією "NTC" сервісними послугами є ті, які допоможуть Вам суттєво заощадити на витратних матеріалах:

  • заправка та відновлення картриджів;
  • заправка картриджів за програмою "вічний картридж".

Досвідчені фахівці проведуть чистку, ремонт, заповнять тонером витратні матеріали, які зможуть служити ще не один робочий цикл.

Унікальна програма "вічний картридж" передбачає миттєву заміну відпрацьованого свій ресурс картриджа на попередньо відновлений і заправлений аналогічний картридж. Обмінний фонд формується під кожного клієнта індивідуально, тому Ваша техніка буде безперервно працювати на картриджах, передбачених виробником.

Новітні технології створені для продуктивної роботи і комфортного життя. Компанія "NTC" - для того, щоб Ви могли користуватися ними без перерви!