Продаж техніки та програмного забезпечення


Комп'ютерна техніка і мобільні телефони

Втомили вимушені простої через збої офісних комп'ютерів? Мобільний регулярно підводить? Компанія "NTC" вирішить проблеми на належному рівні! Наша комп'ютерна техніка та мобільні телефони не відмовлять! З сумнівними виробниками ми НЕ спілкуємося!

Клієнтоорієнтована політика "NTC" включає: доставку комп'ютерів і мобільних по Україні, професійну допомогу в ко комплектуванні техніки, виборі і установці корисних вам програмних продуктів (включаючи стандартні - MS Office, антивірус), вигідні пропозиції і бонуси для всіх покупців, особливі умови співпраці для корпоративних клієнтів, систему знижок, що заохочує оптові


Детальніше
Техніка для дома та офіса

Зробити роботу раціональніше, а життя - простіше допоможе техніка для дому та офісу, яку ми дбайливо доставимо по Україні.

Оргтехніка - ключовий напрямок в роботі команди "NTC". Комп'ютери, копіри, сканери, принтери, шредери, друкарні, ламінатори - список не закінчений.

Ми здатні забезпечити оргтехнікою і молоді компанії, що розвиваються, і значущих представників корпоративного сегмента. "NTC" допоможе підібрати техніку для офісу, враховуючи її передбачувану інтенсивність використання, розміри і реальні потреби компанії. Ми намагаємося, щоб кожна функція нашої техніки була корисною покупцеві.


Детальніше
Мережеве обладнання в Україні

Мережеве обладнання для дому та офісу

Потрібна швидкий та безпечний зв'язок? Пора встановлювати мережеве обладнання! Зробимо!

В асортименті компанії "NTC" - обладнання для комп'ютерних мереж бізнесу будь-якого ступеня розвитку. Оцінюючи реальні потреби фірми, ми запропонуємо раціональний варіант для забезпечення якісної роботи вашої мережі. Врахуємо вимоги підвищеної безпеки і продуктивності, що пред'являються особливостями роботи значних корпоративних компаній.

У нас найкращі комутатори, маршрутизатори та інше обладнання для широких і скромних мереж.

Привабливі умови співпраці, особливий підхід до оптових клієнтів і корисні бонуси для вас.


Детальніше
Відеоспостереження в Житомирі для офісу, дачі, будинки

Відеоспостереження для офісу, дачі, будинки

Відеоспостереження активно супроводжує повсякденне життя. Чому? Тому що віддача від відеокамер в багато разів перевищує витрати на їх установку.

Компанія "NTC" пропонує підбір, установку та повну сервісну підтримку систем відеоспостереження.


Детальніше
Кліматична техніка / Купити кліматичне обладнання

Кліматичне і холодильне обладнання

Комфортний клімат - гарантія здоров'я і високої працездатності. Ми продаємо найкраще кліматичне обладнання, щоб ви самостійно управляли погодою в своїй компанії.

Кондиціонери, обігрівачі для приміщення та підлоги, вентиляційні системи, осушувачі, зволожувачі повітря - у нас знайдеться все для забезпечення м'яких умов. Імениті бренди гарантують неперевершену якість обладнання, наша компанія - вищий рівень обслуговування.


Детальніше
Програмне забезпечення

Автоматизація бізнес-процесів - основа продуктивного функціонування компанії.

Програмне забезпечення полегшує ведення: бухгалтерії та підготовку звітності, кадрового обліку, клієнтської бази, бази роботи з контрагентами, торгових операцій.

Існують популярні і цілеспрямовані програми, щоб забезпечити раціональне протікання робочого циклу підприємств. "NTC" проводить установку будь-яких ліцензійних програм, незамінних для налагодження бізнес-процесу.


Детальніше