Ремонт Комп'ютерів - Ремонт и обслуживание техники Житомир - NTC


Ремонт мобільних телефонів і смартфонів у Житомирі, ціни — сервісний центр NTC

Сервісний центр компанії "NTC" здійснює ремонт телефонів навіть, якщо вони не подають жодних надій на своє зцілення. Розбиті, затоплені, з розхитаними роз'ємами і втратившими чутливість до Ваших дотиків - будь-які смартфони мають право на друге життя. І ми зробимо його повноцінним!


Детальніше
Ремонт планшетів в Житомирі - полагодити за низькою ціною планшет, замінити екран, роз'єм живлення | Сервісний центр NTC

Планшет - вразливий портативний пристрій. Інтенсивне використання і необережне ставлення до гаджету призводить до несподіваних поломок. Компанія "NTC" робить ремонт планшетів швидко та на високому рівні.

Розбиті екрани, розхитані роз'єми живлення, тачскріни, які не працюють - результат недбалої експлуатації. Досвід майстрів дозволяє повернути планшету характеристики нового пристрою.


Детальніше
Ремонт комп'ютерів і ноутбуків - Житомир. Діагностика і терміновий ремонт комп'ютерів і ноутбуків - NTC

Зламався ноутбук? Не проблема! Компанія "NTC" пропонує ремонт ноутбуків. Ми даруємо їм нове життя, відновлюючи і дбайливо зберігаючи кожен мегабайт інформації.

Після діагностики майстер проінформує про неполадки, запропонує власнику способи їх усунення. Ремонт проводиться в стислі терміни, але, при необхідності, можна зробити їх максимально стислими.

Заміна матриці, усунення дрібних несправностей відбувається в перший день. На всі роботи, проведені "NTC" дається гарантія.

Наші майстри зовсім недорого врятують вашого дорогого друга і супутника життя - ноутбук!


Детальніше
Ремонт Комп'ютерів, ремонт персональних комп'ютерів Житомир. Ремонт ПК

Комп'ютер сьогодні не просто спосіб виконувати вузькоспрямовану роботу. Він супроводжує нас у всьому. Поломка ПК здатна порушити звичний ритм і позбавити власника цінних відомостей. Компанія "NTC" блискавично прибуде на допомогу і здійснить ремонт персональних комп'ютерів професійно і з гарантією. Важлива перевага звернення до нас - вся втрачена інформація буде вилучена з глибин комп'ютерної пам'яті. Конфіденційність при цьому - справа честі "NTC". Діагностика фахівців, ремонт, відновлення даних та профілактика за адекватною вартості допоможуть тримати парк ваших ПК в робочому настрої і не відривати вас від віртуальної реальності.
Детальніше