Сервісний центр NTC


Заправка та відновлення картриджів

Заправка картриджів допомагає істотно заощадити на друку документів, адже ціна нового розхідника в рази більша вартості послуги з відновлення. Фахівці компанії "NTC" здійснюють строкову заправку і відновлення картриджів для лазерних та струменевих принтерів.

Що передбачає послуга?

Послуга по заправці картриджа включає в себе кілька важливих етапів, що дозволяють продовжити термін експлуатації і витратного матеріалу, і друкарського обладнання.

Діагностика стану картриджа. На даному етапі виявляються існуючі проблеми або труднощі, які можуть виникнути в доступному для огляду майбутньому. Визначається схема відновлення витратного матеріалу.


Детальніше
Програма заправки картриджів Вічний Картридж

Немає часу чекати заправки картриджа? Важливі документи рвуться до друку? Компанія "NTC" вміє передбачати Ваші потреби і готує витратні матеріали завчасно. Новітня ідея з області ІТ-сервісу з нами знайшла раціональне втілення в системі "вічний картридж".

>Що таке "вічний картридж"?

Це - організація безперебійної роботи вашого принтера, завдяки попередній заправці картриджа, аналогічного Вашому. Наша компанія формує обмінний фонд картриджів, що відповідають параметрам техніки клієнта.

Коли у клієнта виникає необхідність в заправці розхідника, ми проводимо моментальну заміну на бездоганно працюючий картридж. Прийняті від замовника витратні матеріали проходять н
Детальніше

Ремонт Комп'ютерів - Ремонт и обслуживание техники Житомир - NTC

Багато людей під ремонтом комп'ютерів розуміють налагодження або заміну відеокарти, жорсткого диска, дисковода. Але до нас часто звертаються з проханнями видалити віруси, підозрілі або зайві програми. Ми також відновлюємо вміст жорстких дисків, флешок, DVD-дисків. Для безпеки операційної системи рекомендуємо своєчасно оновлювати антивірусну програму. Зрозуміло, ми беремося за ремонт комп'ютерної техніки будь-якої складності. Чистимо клавіатуру, системні блоки від сміття і пилу. Чи зможемо оновити південний і північний міст, тачскрін і тачпад. Найбільш складна послуга - ремонт після поганого ремонту, але і з цією проблемою ми справляємося. Також можемо провести екстрені роботи для негайног
Детальніше

Ремонт і обслуговування оргтехніки в Житомирі

Ремонт і обслуговування оргтехніки

Бізнес-процес залежить від робочого настрою офісної техніки?

Вона виходить з ладу завжди невчасно. Компанія "NTC" проводить якісний ремонт офісної техніки. Наші фахівці знають офісне обладнання зсередини і здатні усунути найважчі поломки.

Є спосіб попередити переривання роботи через поломки копіювально-розмножувальниих апаратів. Своєчасне сервісне обслуговування офісної техніки - секрет налагоджених робочих процесів. Наші клієнти можуть вдатися до разового візиту майстра або перейти до регулярного обслуговування за договором.

З "NTC" офісна техніка не змусить підлаштовувати ваш графік під її забаганки!


Детальніше
Установка і налаштування ліцензійного ПЗ

Налаштування ліцензійного програмного забезпечення

Бізнес виріс, а програмне забезпечення до цих пір у повзунках? Компанія "NTC" підбере вам програмний продукт, що задовольняє потреби організації.

Компанія "NTC" пропонує установку ліцензійного програмного забезпечення. Нам під силу автоматизація бізнесу всіх рівнів і напрямків. Досвідчені фахівці встановлять, адаптують обраний програмний продукт під параметри клієнта в терміни, цікаві для нього.

Лояльна цінова політика "NTC" дозволить вам не соромитися при виборі ПЗ, зробивши робочий процес зручним, продуктивним і перспективним.

Наші програми - допомога вашому бізнесу!


Детальніше
Обслуговування та ремонт систем відеоспостереження

Якісний монтаж і обслуговування систем відеоспостереження

Компанія "NTC" проводить планове і оперативне обслуговування систем відеоспостереження. Регулярна діагностика, настройка, чистка та ремонт відео обладнання дадуть вам спокій - ваші системи будуть на сторожі в критичних ситуаціях.

Вас приємно здивує швидкість реагування на заявку і професіоналізм нашої команди.

При необхідності, ми допомагаємо модернізувати системи відеоспостереження, проводимо установку та інструктаж. Вартість послуг "NTC" не обтяжлива ні для великої компанії, ні для приватного клієнта.

Ми цінуємо нашу репутацію, тому наші клієнти довіряють "NTC" найцінніше!


Детальніше
Сервісне обслуговування клієнтів / аутсорсинг

Сервісне обслуговування клієнтів / аутсорсинг

Ваш офіс - гордість технічного прогресу? Сервісне обслуговування від компанії "NTC" потрібно вам як нікому!

Офісна техніка, кліматичне обладнання, системи відеоспостереження - ланки ланцюжка бізнесу. Випадіння навіть однієї може привести до скрутної ситуації і позбавити компанію спокою або частини доходу.

Наша пропозиція включає і виїзд наших співробітників при поломці, і своєчасну діагностику назріваючих несправностей, профілактичні процедури щодо запобігання несправностей в устаткуванні. Абонентська плата передбачає повний пакет необхідних кожному окремому клієнту послуг.

Компанія "NTC" нагадує - профі
Детальніше

Заміна ламп на всі типи проекторів

Для всіх моделей апаратури

Зображення не проектується на екран? Зірвалася важлива презентація? Компанія "NTC" рада запропонувати вам послугу з професійної заміни ламп в проекторах будь-яких марок. Ми вміємо економити ваш час і кошти - дешево і швидко повернемо техніку до ладу.

Чи варто економити на лампах?

З метою економії деякі компанії купують лампи з модулями і замінюють їх своїми силами. Але це - уявна економія, так як самі блоки в таких варіантах коштують недешево.
Самостійні спроби замінити голу лампу в проекторах у людей, які не мають спеціальних навичок, можуть привести до псування дорогої техніки. Розумніше звернутися до кваліфікованих фахівці
Детальніше

Ремонт та обслуговування кліматичного обладнання

Кондиціонери, холодильне обладнання цілодобово створюють комфортний клімат вам і вашому підприємству. Допоможіть йому стати надійним з компанією "NTC"!

Якісний швидкий ремонт і своєчасне обслуговування кліматичного обладнання не дадуть вам і вашому бізнесу розтанути від спеки.

Вартість системи вентиляції, кондиціонерів та чилерів висока, послуги компанії "NTC" - доступні. Ми непомітно для вашого бюджету несемо помітну службу для вашого комфорту і бізнесу. "NTC" береже свою репутацію і дає гарантію на послуги.


Детальніше