Телефони


Мобільні телефони

Компанія "NTC" пропонує широкий асортимент мобільних телефонів і автоматичних телекомунікаційних станцій. У нас ви зможете купити бюджетний пристрій з універсальним набором функцій або прогресивні моделі, що дозволяють користуватися численними інтернет-додатками, грати в передові ігри і робити фото- і відеозйомку з високою роздільною здатністю. Як? Просто! Просто зверніться до наших менеджерів по скайпу, телефону або в магазині і вони допоможуть вам підібрати кращу модель мобільного телефону.

Базові моделі телефонів

Кнопкові моделі телефонів з базовим набором функцій підійдуть цінителям класики. Вони практичні, справляються з усіма необхідними програмами і мають 2 переваги перед іншими моделями - здатність довго працювати між зарядками і доступну вартість. Серед сучасних смартфонів також є бюджетні моделі з універсальними функціями, які можуть знадобитися в повсякденному житті. Відомі бренди знижують вартість смартфонів за рахунок оптимізації виробничих процесів, що ніяк не позначається на високій якості їх продукції.

Смартфони для роботи

Смартфонам цілком під силу вирішення офісних та інших спеціальних завдань, тому так зростає їх популярність. Попит породжує пропозицію - вибір смартфонів вражає. 4 операційні системи, різна потужність процесорів, обсяг пам'яті, провідні світові бренди - підібрати помічника по роботі в "NTC" важко не буде.

Смартфони для ігор

Смартфони для геймерів відрізняються високою швидкістю, потужними відео- і звуковими картами. Це - гаджети, які цілком зможуть замінити ігровий комп'ютер, так як підтримують велику кількість сучасних ігор.

Офісні АТС

Широкі можливості сучасного телекомунікаційного обладнання дають можливість оптимізувати робочі процеси невеликим і великим компаніям. Компанія "NTC" пропонує АТС відомих виробників зі значним функціоналом. Ми зробимо монтаж обладнання та налагодимо ваші внутрішні і зовнішні зв'язки так, що бізнес стане набагато продуктивнішим.

З нами новітні технології - на крок ближче!