Заміна ламп на всі типи проекторів


Для всіх моделей апаратури

Зображення не проектується на екран? Зірвалася важлива презентація? Компанія "NTC" рада запропонувати вам послугу з професійної заміни ламп в проекторах будь-яких марок. Ми вміємо економити ваш час і кошти - дешево і швидко повернемо техніку до ладу.

Чи варто економити на лампах?

З метою економії деякі компанії купують лампи з модулями і замінюють їх своїми силами. Але це - уявна економія, так як самі блоки в таких варіантах коштують недешево.
Самостійні спроби замінити голу лампу в проекторах у людей, які не мають спеціальних навичок, можуть привести до псування дорогої техніки. Розумніше звернутися до кваліфікованих фахівців. Інженери компанії "NTC" здатні привести в робочий стан будь-який проектор, заощадивши ваші фінанси на придбання лампових модулів.

Чому з нами зручно?

Практично всі наші випадкові клієнти стають постійними, тому що:

  • Ми не витрачаємо час на пошуки комплектуючих - завжди в наявності будь-які лампи для всіляких моделей мультимедійних проекторів.
  • Надаємо офіційну гарантію на всі лампи і послуги з їх заміни - наші комплектуючі витримують навіть інтенсивне навантаження.
  • Працюємо швидко, професійно, злагоджено.
  • Оцінюємо свою працю адекватно, пропонуючи комфортні умови постійної співпраці.
  • Ми можемо надати послугу на вашій території.

Ми співпрацюємо з брендовими виробниками, тому в нашому асортименті є оригінальні лампи відомих торгових марок.
Не витрачайте свої ресурси на сторонні турботи - ваш час безцінний. Ви можете спокійно займатися процвітанням свого бізнесу, а технічну сторону довірити кваліфікованим фахівцям команди "NTC".