Заправка та відновлення картриджів


Заправка картриджів допомагає істотно заощадити на друку документів, адже ціна нового розхідника в рази більша вартості послуги з відновлення. Фахівці компанії "NTC" здійснюють строкову заправку і відновлення картриджів для лазерних та струменевих принтерів.

Що передбачає послуга?

Послуга по заправці картриджа включає в себе кілька важливих етапів, що дозволяють продовжити термін експлуатації і витратного матеріалу, і друкарського обладнання.

Діагностика стану картриджа. На даному етапі виявляються існуючі проблеми або труднощі, які можуть виникнути в доступному для огляду майбутньому. Визначається схема відновлення витратного матеріалу.

Профілактичні та ремонтні роботи. Лабораторні умови, створені в компанії "NTC", дозволяють довести стан картриджа практично до нового. Ми проводимо видалення тонеру, що закінчився, очищення, полірування фотовала, зняття залишкового заряду, заправку новим тонером високої якості.

Тестування відновленого картриджа.

До постійних корпоративних клієнтів можливий виїзд кур'єра в офіс компанії. Він доставить в сервісний центр використаний картридж і поверне його замовнику в кращому вигляді.

Переваги заправки картриджів в компанії "NTC"

  • Економія фінансів. Вартість нового картриджа в рази перевищує заправку і ремонт старого.
  • Турбота про офісну техніку. Тривалість і якість роботи принтерів і МФУ залежить від стану використовуваних на них картриджів.
  • Турбота про екологію. Виробництво і транспортування картриджів потребує більше природних ресурсів і викидає в атмосферу значно більшу кількість відходів, ніж виробництво тонерів.
  • Підтримка репутації компанії. Бліді документи з ледь читабельним текстом асоціюються з поганим матеріальним становищем компанії і викликають негативні емоції у читача. Чіткий і яскравий шрифт вносить ясність і чіткість у будь-який документ для всіх, хто має до нього відношення, підсвідомо формуючи сприятливу думку про компанію.

"Вічний картридж" - раціональна альтернатива заправці

Наша компанія пропонує оцінити переваги програми "вічний картридж", яка передбачає завчасну заправку і відновлення картриджів. Для цього ми формуємо обмінний фонд під замовника. Коли закінчується тонер в чинному картриджі, клієнт просто привозить відпрацьований розхідник і миттєво замінює його на підготовлений аналог. Зручно, швидко і без зайвих вкладень.
З компанією "NTC" ваші витратні матеріали не змусять вас витрачати зайві кошти!